Kalıcı Makyaj

Asıl ismi "Mikro Pigment Uygulaması" olan KALICI MAKYAJ mikro, steril şartlarda deri yüzeyinin alt kısmına doğal ve mineral renklerin uygulanmasıdır.

Kalıcı Makyaj Nedir?
Kalıcı makyaj steril ve tek kullanımlık bir iğne ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına aşılanması işlemidir. Çoğu kadın seyrekleşen kaşlarından şikâyet eder; kaşlarını yeterli bulmaz ve biçimlerinden hoşlanmaz. Bu durumdaki kadınlara profesyonel ve kalıcı bir makyaj yardımcı olabilir.  Kalıcı makyajın avantajları çoktur. Günler boyunca sürecek bir mükemmellik, masrafsız bir güzellik ve hayatın tüm aşamalarında aynı kalacak bir görünüm sağlar. Doğanın bize hediyesi olan çizgilerimizi düzelterek, bunları öne çıkarabileceğimiz gibi, bu sayede küçük kusurlarımızı da gizlememiz mümkündür.

Kalıcı Makyaj Hangi Bölgelere Uygulanır?
Kalıcı Makyaj hizmeti uygulama alanları, kaş, göz, dudaktır. Ayrıca bazı hastalıklar sonucu kaş, kirpik ve saç kaybı oluşmuş kişilerde bu alanlar doğala benzeyen çizgilerle kalıcı olarak doldurulabilir, bazı lekelerin derinin normal rengine dönüştürülmesinde, yapay ben ve benzeri talepleri karşılamada rahatlıkla kullanılabilir.

Kalıcı Makyaj Nasıl Uygulanır?
Çoğu kişi uygulama anını hafif bir batma hissi olarak tarif eder. Kişinin ağrı duyarlılığı ve uygulayıcının el hafifliğine göre farklılıklar gösterecek minimum bir rahatsızlık söz konusudur. Bölgede oluşabilecek rahatsızlığı en aza indirmek ve bölgeyi uyuşturmak için yüzeysel anestezi ve yağlar kullanılabileceği gibi, bir doktor gözetiminde lokal anestezi uygulanabilir. İşlemin uzunluğu kişinin hassasiyetine, cilt nemine, yoğunluğuna elastikiyetine ve cildin genel durumuna göre değişebilir. Ortalama süre 1-2 saat kadardır.

Kampanyalarımızı görmelisiniz...