Biorezonans Hizmetleri

Sigara Bırakma

Sigara Bırakma

Sigarayı bırakmak için Biorezonans seansının amacı bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir silkelenme ve temizlenme hali yaratabilmektir. Terapinin etkisi ile vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içerisinde bünye sigarayı gerçek bir zehir olarak algılamakta ve sigara dumanına karşı doğal bir tepki vermektedir.

Alerji

Alerji

Rezonans terapileri alerjiyi bir sonuç olarak görüp alerjiyi tedavi etmekten çok alerjiye neden olan temel problemleri ortadan kaldırmaya yönelik. Toksik kirlenmeye yönelik terapiler. Alerjenler üzerinden frekans silmeleri.

Alkol ve Madde Bağımlılığı

Alkol ve Madde Bağımlılığı

Bu alışkanlıklardan kurtulmak ve Bırakmak İçin : Biorezonans seansının amacı bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir silkelenme ve temizlenme hali yaşatabilmektir: Terapilerin etkisi ile vücutta hızlı bir temizlenme olmakta ve bir iki gün içinde bünye alkol ve maddeyi gerçek bir zehir olarak algılamakta ve bu maddelere karşı doğal bir tepki vermektedir.

Ağrılar

Ağrılar

Frekans trailer Biorezonans tedavi için vücutta "Enerji" seviyesinde bir değişim yaratır. Enerji seviyesinin sağlık ya da hastalıkta asıl belirleyici olduğu hem akupuntur, hem homeopati hem de biorezonansın gerçeğidir. Biorezonans, farklı bir seviyeden yaklaşır ve bu seviyede guclu bir "iyilesme olasiligi" barındırır. Yani hiç bir hastalık, altta yatan-onu yaratan duygusal yapıdan bağımsız düşünülemez.

Kronik Hastalıklar

Kronik Hastalıklar

Rezonans terapileri her türlü hastalıkla sistemi desteklemek, bedeni, enerji seviyesinde dengelemek ve iyileşme potansiyelini arttırmak için kullanılabilir. Bilinen yöntem ve tedavileri desteklemek için kullanıldığının bilinmesi önemlidir.

Psikolojik Sorunlar

Psikolojik Sorunlar

Psikolojik sorunlar için vücut içinde enerji akışındaki blokajlar, kendilerini hem psikolojik hem de fiziksel hastalıkla gösterir. Yapılan rezonans terapilerinin ilk etkisi, kişinin ruhsal hali üzerinde oluyor. Fiziksel problemlerde ki iyileşme de bunun Bach çiçekleri( bach flowers ) çalışmamızda da ruhsal durmunuza uygun çiçek özlerinin frekansı seçilerek ruhsal durumunuzu doğa ile dengelemeye yardımcı oluyoruz .

Kampanyalarımızı görmelisiniz...